Söve

Söve yapılarınızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Söveler binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan söveler zeminden daha yüksek bir boyut verirler. Firmamızın sizler için ürettiği, sövenin bir çok modellerine bakabilir ve size uygun olan modeli bulduğunuzda fiyat teklifi veya detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünü daha kısa sürede ve en iyisi olarak sizlere sunabiliriz.

Söve cephe tasarımı, sövenin imalatını ve sövenin montajını yapan firmamız Pertekli Poliüretan tarafından yapılmaktadır. Süsleme ve detay çözümlemelerde kullanılan kapı ve pencere söveleri değişik model ve ebatlarda üretilebilmektedir. Söveler binalara dekoratif bir görünüm kazandırır..Dış cephelerde sövelerin uygulaması yapılırken yağmurla birlikte kendini yıkama ve temizleme özelliği olan özel boyalar kullanıldığı zaman, sövelerin zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur. Söveler, kilit taşları, taçlar, kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde değişik yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Sövelerin uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır.

Söve üzerindeki yüksek kaliteli akrilik kaplama sayesinde iklim koşullarına dayanıklıdır. Bünyesine su almaz, bakteri üretmez ve çürümez. Sövenin cephe elemanları, hafif ürünler olduğundan binadaki detaylara çok kolay uygulanır. Bu sayede her türlü dekoratif çözümü elde etmek mümkündür. Sövenin cephe elamanları kullanıcıları için birçok dekoratif alternatiflere daha önce yapmış olduğumuz projelerimizden bakabilirsiniz.

Değişik kalınlık ve genişlikte malzemeler Sövelerin serileri arasında yer almaktadır. Bunun yanında kullanıcıların özel isteklerine göre arzu ettikleri çeşitler de en kısa zamanda Sövelerin kalitesinde temin edilebilir.

Söve, sütun kaplama, kat silme, denizlik. vb. cephe aksesuarları için kullanılan bu malzemeler poliüretan ham maddeli malzemeler olup yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

YUKARI