Kat Silmesi

Dış cephe kaplama aksesuarlarından olan binaların dış yüzeyinde çıkıntı şeklinde hazırlanan yatay kuşaklara verilen isimdir. Dış bükey ve iç bükey şeklinde hazırlanabildiği gibi aynı zamanda düz olarak da tasarlanmaktadır.

Günümüzde, binaların dış yüzeyi için kullanılan yapı malzemeleri, mimari açıdan estetik bir güzellik katarken kullanım açısından sunduğu avantajlar ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. dış cephenin dekoratif görünmesini sağlayan seçenekler arasında önemli bir yere sahiptir. Uygulama esnasında farklı şekiller ile model çeşitliliği sağlayan bu aksesuarlar, geniş ürün seçeneği ile yapılara özel bir görünüm sağlamaktadır.

KS001

KS002

KS003

KS004

KS005

KS006

KS007

Binaların dış cephelerinde yatay olarak dekor amaçlı kullanılmakta olan kaplamalara verilen isimdir.  Özellikle de şehir içi yapılanmalarda şehrin dokusu ve dekorasyonunu yenilemek adına çeşitli girişimlerde bulunulmaktadır. Bunun yanı sıra kişisel olarak da insanlar müstakil evlerinde de bu dekorasyonunu tercih etmektedir. Önceki yıllarda derz dolgu ile dekorasyonlar yapılırken; günümüzde daha çok tercih edilmektedir.

TOP