Denizlik

Denizlik yapılarınızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katacaktır. Denizlikler binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan denizlikler zeminden daha yüksek bir boyut verirler. Firmamızın sizler için ürettiği, denizliğin bir çok modellerine bakabilir ve size uygun olan modeli bulduğunuzda fiyat teklifi veya detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünü daha kısa sürede ve en iyisi olarak sizlere sunabiliriz.

Denizlik cephe tasarımı, denizliklerin imalatını ve denizliklerin montajını yapan firmamız Pertekli Poliüretan tarafından yapılmaktadır. Süsleme ve detay çözümlemelerde kullanılan kapı ve pencere denizlikleri değişik model ve ebatlarda üretilebilmektedir. Denizlikler binalara dekoratif bir görünüm kazandırır..Dış cephelerde denizliklerin uygulaması yapılırken yağmurla birlikte kendini yıkama ve temizleme özelliği olan özel boyalar kullanıldığı zaman, denizliklerin zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur. Denizlikler, kilit taşları, taçlar, kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde değişik yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Denizliklerin uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır.

Denizlik  üzerindeki yüksek kaliteli akrilik kaplama sayesinde iklim koşullarına dayanıklıdır. Bünyesine su almaz, bakteri üretmez ve çürümez. Denizliklerin cephe elemanları, hafif ürünler olduğundan binadaki detaylara çok kolay uygulanır. Bu sayede her türlü dekoratif çözümü elde etmek mümkündür. Denizliklerin cephe elamanları kullanıcıları için birçok dekoratif alternatiflere daha önce yapmış olduğumuz projelerimizden bakabilirsiniz.

Değişik kalınlık ve genişlikte malzemeler denizliklerin serileri arasında yer almaktadır. Bunun yanında kullanıcıların özel isteklerine göre arzu ettikleri çeşitler de en kısa zamanda denizliklerin kalitesinde temin edilebilir.

Denizlik, sütun kaplama, kat silme, söve, payanda, köşe taşı vb. cephe aksesuarları ve cephe süsleme için kullanılan bu malzemeler poliüretan ham maddeli malzemeler olup yanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.

YUKARI