Köşe Taşı

Köşe taşı uygulamaları yapılarda yüksek oranda ısı kaçağı görülen bina köşelerinde ısı kaçağını ve yıpranmaları önlemeyi sağlayan yapı elemanları olarak kullanılmaktadırlar. Köşe taşları uygulamaları süsleyici dizim şekilleri ile dış cephe görünüme estetik, konutlarınıza değer katmaktadır. Firmamızın sizler için ürettiği, köşe taşının fiyat bilgilerine veya ürün hakkında  detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünü daha kısa sürede ve en iyisi olarak sizlere sunabiliriz.

Isı izolasyon sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile öncülüğünü savunan firmamız, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de etrafına değer katmaktadır. Kuvvetli tedarikçi ağı ile geniş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren Pertekli Poliüretan, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye’deki trendleri izleyerek müşteriye özel analiz eder sunmaktadır.

Köşe cephe tasarımı, Köşe taşı imalatı ve söve montajı firmamız Pertekli Poliüretantarafından yapılmaktadır. Süsleme ve ayrıntı analiz etmelerde kullanılan Köşe taşları fark model ve ebatlarda üretilebilmektedir. Köşe taşları binalara süsleyici bir görünüm kazandırır. Dış cephelerde köşe taşları uygulaması yapılırken yağmurla beraber kendini yıkama ve temizleme özelliği olan özel boyalar kullanıldığı vakit, Köşe taşları zaman içinde kirlenmesi önlenmiş olur. Söveler, kilit taşları, saçak silmeleri, kat silmeleri, sütunlar yapıların dış cephesinde fark yerlerde süsleme elemanı olarak kullanılmaktadır. Söve uygulaması iyi yapıldığı takdirde yapı ömrüne eş değer ömre sahip olmaktadır.

Dekoratif amaçlı olarak binalara uygulanmakta olan köşe taşı, farklı dizim şekilleri ile konutların dış cephe görünümlerini estetik ve görsel açıdan değiştirmekte ve güzelleştirmektedir. Binalardaki ısı kaçağını ve yıpranmaları engelleyen yapı elemanı olarak tanımlanabilir. Köşe taşları sağladığı ısı yalıtımı, yıpranmayı önleme özelliği ve dekoratif nitelikleri nedeniyle, son dönemlerde inşa edilen binalarda sıkça kullanılmakta ve konutlara değer katmaktadır.

Bina köşelerinde ısı kaçağını ve yıpranmaları önlemeyi sağlayan yapı elemanları olarak kullanılmaktadırlar. Köşe taşları uygulamaları yapılarda yüksek oranda ısı kaçağı görülen binalarda uygulanır. Köşe taşları uygulamaları dekoratif dizim şekilleri ile dış cephe görünüme estetik, konutlarınıza değer katmaktadır.

YUKARI