CAM KENARI SÖVELERİ

Cam Kenarı Söveleri

Poliüretan pencere çeşitlerinin halk dilindeki adı pencere kenarı, kapı kasası, pencere sövesi, cam kenarı söveleri olarak bilinmektedir. Söveler, dış cephe yalıtımında estetik görünüm için en önemli tasarımlar arasında yer alırlar.

Pencerelerinizde dış yalıtım malzemesi olarak kullanacağınız ürünlerin yanlış seçilmesi, binanızın görünümünde olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Projelerin hazırlanması esnasında dış cephede pencereler için tercih edilen cam  kenarı söveleri büyük önem taşır. Uygun nitelikte ve büyüklükte pencere sövesi tercih edildiğinde, proje görüntüsü alt üst olmaktadır. Bu nedenle en uygun seçenekler tercih edilmelidir.

Poliüretan ürünlerimiz arasında projenize uygun olanı tercih ettiğinizde mimarinize değer katmış olursunuz.

Ürünlerimiz dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olup, suya ve neme dayanıklıdır. Bu nedenle şişme ve sararma gibi problem yaşamazsınız. Teste tabi tutulması sonrasında, olası yangın durumunda alevi yürütmeme özelliği de kanıtlanmıştır.

Kolay montaj özelliğine sahip olması yanında hafif olması ile de iş gücünü en aza indirmektedir. Sadece pencere kaplama ile kalmayıp, beraberinde cephe kaplama panelleri ile birlikte tercih edildiğinde, ekstra mantolamaya gerek kalmaz.

Cam Söveleri

Cam kenarı söveleri modellerimiz uygulandıktan sonra, tüm boya türleri ile boyanabilmektedir. Dış cephe kaplamada tercih edilen, en iyi süsleme ve cephe kaplama ürünü olarak bilinmektedir.

Kataloğumuzda yer alan tüm modellerimiz, istenen ölçüye uygun olacak şekilde özel olarak üretilmektedir. Sertlik olarak 200 dansite civarında olan poliüretan sövelerimiz, olası darbe ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Dilerseniz ürün çeşitlerimiz arasından inceleme yaparak dilediğiniz model için siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cam kenarı söveleri fiyatları konusunda sabit ölçü olmaması nedeni ile net bilgi veremeyiz. Ancak, projenizi gördükten sonra, ölçülerinizi alarak, tercih ettiğiniz model için en uygun fiyat çalışması tarafınıza sunulmaktadır.

Gerek dış cephe, gerekse iç cephe için tercih edebileceğiniz pencere süsleme çeşitlerimiz arasından , mimarinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Poliüretan ile üretilen cam kenarı söveleri modellerimiz imalat ve uygulama  gerektiren yapı malzemeleridir. Bu nedenle web sitemizde verilen modellerimiz en güncel seçeneklerdir. Modeller ve fiyat listesi hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hello World!

TOP